فروش سگ شیتزو
05
خرداد
10525

اگر قصد خرید سگ آپارتمانی را دارید باید در رابطه با خرید سگ شیتزو بدانید که سگ شیتزو همدم بسیار خوبی برای شما می باشد و از او انتظار شکار, و یا نگهبانی را نداشته باشیدخصوصیات سگ شیتزو

سگ شیتزو یک دوست و همدم بسیار خوب برای شما خواهد بود، سگ شیتزو در جمع های دوستانه شما بسیار سازگار خواهد بود و در هرکجا به عنوان اسباب بازی بسیار بامزه در جمع ظاهر می شود. سگ شیتزو رابطه ی بسیار خوبی با کودکان دارد و دوست و همبازی دوست داشتنی برای کودکان شما خواهد بود.


سگ شیتزو نژاد کوچک دارای موهای بسیار بلند و مضاعف می باشد که بلندی آن به سطح زمین می رسد. موهای سگ شیتزو بر روی بینی نیز بلند می باشد. سر گرد به همراه ریش بلند و بینی سیاه دارد (به جز در رنگهای جگری که بینی نیز جگری می باشد). چشمها بزرگ و در فاصله نسبتاً زیادی نسبت به یکدیگر قرار دارد و در اکثر سگها به جز رنگهای آبی و طوسی ، تیره می باشد. گوشها پوشیده از مو و هماهنگ با پوشش سایر قسمتهای سر می باشد. دندانهای شیتزو ها موازی یکدیگر قرار دارند. طول بدن شیتزو ها مقداری از ارتفاع بیشتر استتوضیحات سگ شیتزو

 سگ شیتزو سگی هوشیار و با شهامت می باشد. خوشحال و سر سخت.  شیتزو با کودکان آرام رابطه خوبی دارد.  سگ شیتزو سگ آرام و باوفایی است که خیلی زود با همه صمیمی می شود. آموزش دادن به او باید با صبر و حوصله و با محبت انجام گیرد. دیدبان هوشیاری است و به پارس کردن علاقه دارد ،(فروش شیتزو) اما اصولاً در داخل خانه آرام است. لجباز ، باهوش و بازیگوش است. سگ شیتزو علاقه دارد تا همیشه نزدیک اعضای خانواده باشد غالباً رابطه خوبی با سایر حیوانات خانگی دارد و مهمانان شما داد.

    
وزن ، ارتفاع درسگ شیتزو

 وزن در سگ شیتزو نر: (4-7) ک.گ ، در سگ شیتزو ماده : (4-7) ک.گ

ارتفاع در سگ شیتزو نر: (28) س.م ، در سگ شیتزو ماده ها: (28) س.م

    

 مشکلات سلامتی سگ شیتزو

بیماری سگ شیتزو که باید از آن نام ببریم خس خس و خر و پف ، مشکلات چشم و گوش ، دیسک کمر بعلت داشتن ستون فقرات بلند و پاهای کوتاه قابل ذکر می باشد. دندانهای سگ شیتزو باید بطور منظم چک و تمیز شوند چراکه دندانها در این نژاد دچار پوسیدگی زود رس می شوند.(خرید شیتزو) از دادن غذای اضافه به سگ شیتزو پرهیز کنید چراکه این نژاد استعداد خوبی در فربه شدن دارد فروش سگ شیتزو.
    

فروش سگ شیتزو

 

 

خلق و خو سگ شیتزو

  سگ شیتزو ذاتاً سگ پر جنب و جوشی است اما غالباً ترجیح می دهد تا در مکان های مورد علاقه اش لم بدهد و استراحت کند. پیاده روی های روزانه به سلامت نگه داشتن حیوان کمک خواهد کرد،در صورتی که قصد خرید سگ شیتزو را دارید این نژاد را به عنوان سگ آپارتمانی  کاندید کنید
    

 شرایط نگهداری سگ شیتزو

 فروش سگ شیتزو برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد ، اصولاً در داخل خانه پر جنب و جوش است و نیازی به حیاط ندارد. این نژاد نسبت به گرما حساسیت دارد.

    

 

 

طول عمر سگ شیتزو

 سگ شیتزو حدود 15 سال یا بیشتر عمر می کند.
    

 آراستن سگ شیتزو

شیتزو به شانه زدن روزانه نیاز دارد. معمولاً موهای جلوی چشم را با یک ربان می بندند تا سگ به راحتی بتواند اطرافش را ببیند. چشمهای شیتزو بسیار حساس است و باید همیشه تمیز نگاه داشته شوند.(خرید شیتزو) ریزش مو در این نژاد بسیار کم و ناچیز می باشد و برای افرادی که نسبت به موی حیوانات آلرژی دارند مناسب است.
    

تاریخچه سگ شیتزو

مدارک و نقاشی های بدست آمده از قرن 16 میلادی سگهای کوچکی را نشان می دهند که شبیه به شیر می باشند. در قرن 17 این نژاد از موطن خود یعنی تبت به پِکینگ برده و در آنجا پرورش یافت. (فروش سگ شیتزو)اجداد او را نژاد های Lhasa Apso و Pekingese تشکیل می دهند. بعدها شیتزو سگ محبوب امپراطور چین گردید و تا سالیان زیادی چینی ها از فروش و یا هدیه آنها به غرب خودداری می کردند. اولین جفت از آن در سال 1930 به انگلستان وارد شد و در سال 1946 به ثبت رسید.
    

 گروه سگ شیتزو

 سگ شیتزو درگروه سگهای عروسکی جای دارد. فروش سگ شیتزو برای خرید سگ آپارتمانی پیشنهاد میشود.