فروش سگ توی پودل
01
مرداد
8415

 یک سگ پودل بایددرک کندکه عضوی ازیک خانواده است زیراسگ پودل ازتنهابودن بیزاراست اگربه موی سگ الرژی داریدوخیلی علاقه مندبه نگهداری سگ دراپارتمان خودهستیدنژاد سگ پودل سگ مناسبی است چون ریزش مو ندارد پس درنگ نکنید و به خرید سگ پودل اقدام کنید

 

توضیحات سگ پودل

 

سگ پودل ها در سه اندازه متفاوت یافت می شوند: 1-سگ پودل مینیاتوری(سگ عروسکی)  ،2- سگ پودل استاندارد، 3-سگ پودل غول پیکر  هر سه اندازه ی سگ پودل در رنگهای سفید ، سیاه ، قهوه ای ، کرم وخاکستری وجود دارد. برخی ازسگ های پودل دارای پوستی صورتی رنگ و برخی خاکستری ، نقره ای و کرم  هستند. سگ پودل ذاتا باهوش بوده و توانایی زیادی در آموختن دارد. موها در  نژاد سگ پودل سیمی مانند بوده و شامل یک ردیف موهای فر خورده و ضخیم در سطح و موهای پشم مانند و نرم در زیر می باشد. سگ پودل نژادی است بسیار فعال ، باهوش و با ظاهری مغرور. سگ پودل سگی است پر سر و صدا. آرایش موهای آن می بایست صحیح و در صورت شرکت در نمایش بصورت استاندارد صورت گیرد.

 خلق وخو سگ پودل

سگ پودل نژادی شاداب ، مغرور و حساس است و استعداد زیادی در آموختن دارد. سگ پودل راه و روش ها را به خوبی می آموزد و برای آموزش درسیرک ایده آل است. برخی از صاحبان سگ پودل ادعا می کنند که پودل می تواند معنای  کلمات را درک کند! سگ پودل از تنها ماندن  عذاب می کشد و با غریبه ها زیاد خو نمی گیرد برهمین اساس بهتر است تا در زمان تولگی آنرا اجتماعی کرد. با سایر سگها و حیوانات مهربان است.


 
وزن ، ارتفاع درسگ پودل

وزن در نر سگ پودل: (7-8) ک.گ ، در ماده سگ پودل: (7-8) ک.گ
ارتفاع در نرسگ پودل: (28-38) س.م ، در ماده سگ پودل: (28-38) س.م


 
مشکلات سلامتی سگ پودل

سگ پودل طول عمر زیاد دارد. بیماریهای ژنتیکی شایع است. بیماری شبکیه چشم پیش رونده که می تواند موجب نابینایی گردد. آلرژی پوستی در این نژاد شایع است بخصوص حساسیت به شامپو ، قیچی و رنگ مو (برای نمایش). از دیگر بیماریها می توان به عفونت چشم و بینی اشاره کرد که با ریزش آب از بینی همراه می باشد. دیابت و بیماری قلبی نیز شایع است.

 

فروش سگ پودل 

 

شرایط نگهداری سگ پودل

سگ پودل برای زندگی آپارتمانی ایده آل است. در خانه فعال و پر جست و خیز می باشد و نیازی به حیاط برای نگهداری ندارد.زمان خرید سگ پودل می توان از این نژاد به عنوان سگ آپارتمانی استفاده کرد زیراسگ پودل ویژگی های نگهداری در آپارتمان را دارا می باشد. اگر قصد خرید سگ آپارتمانی را دارید، خرید سگ پودل گزینه مناسبی برای شما ممی باشد.

 
فعالیت بدنی سگ پودل

سگ پودل به پیاده روی علاقه دارد اصولاً دویدن در محیطی آزاد و امن آنها را در شرایط بدنی متعادلی حفظ خواهد کرد. اصولاً نوع مینیاتوری سگ پودل به فعالیت بدنی کمتری نسبت به انواع دیگر نیاز دارد.

 

 


 
طول عمر سگ پودل


سگ پودل در حدود 12-15 سال عمر می کند.


 
آراستن سگ پودل

سگ پودل به آراستن زیادی نیاز دارد. بصورت منظم باید استحمام شود و ناخن هایش را باید هر شش تا هشت هفته کوتاه کرد. گوشها باید مرتبا بازدید شود تا از عدم عفونت آن اطمینان حاصل کنید و گاهی اوقات نیز لازم است که موهای داخل گوش کوتاه شود. ریزش مو در نژادسگ پودل بسیار کم و ناچیز است و برای آنهایی که نسبت به موی حیوانات آلرژی دارند مناسب می باشد.


 
تاریخچه سگ پودل 

به نظرمی رسد که منشأ نژادسگ پودل  آلمان است و در این کشور تحت عنوان Pudel نامیده می شده است. با این وجود این نژاد بعنوان سگ ملی در فرانسه و بعنوان آورنده اشیاء و یا سگ سیرک و با نام Coniche یا سگ مخصوص شکار مرغابی مورد توجه بوده است. بدون شک منشأ سگ پودل سگهایی بوده اند که شکار را از آب گرفته و می آوردند.
 

گروه سگ پودل


سگهای امیخته با تفنگ - سگهای غیر ورزشی-فروش سگ پودل در دسته خرید سگ آپارتمانی قرار می گیرد